W październiku br. zostały zakończone prace związane z modernizacją i doposażeniem lokalu mieszczącego się w budynku zlokalizowanym w Tychach przy ul. Przejazdowej 8 w celu dostosowania pomieszczeń do potrzeb funkcjonowania Stowarzyszenia Koła Gospodyń w dzielnicy Urbanowice.

Zadanie zostało wybrane przez mieszkańców i zrealizowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego.

Zakres zadania obejmował modernizację kuchni, zaplecza i sanitariatów polegającą na dostosowaniu układu funkcjonalnego do potrzeb użytkowania oraz wyposażenia kuchni i sali głównej.

W ramach zadania zamontowano nowe meble oraz doposażono kuchnię w nowe sprzęty tj.: kuchnia gazowa 6 palnikowa z piekarnikiem elektrycznym, wolnostojący piekarnik elektryczny, zmywarka do naczyń, gastronomiczny ekspres do kawy, zlewozmywak przemysłowy i szafa chłodnicza.

Sala, po odnowieniu ścian, również została doposażana w nowe stoły i krzesła.

Roboty budowlane zostały wykonane przez PHU MALBUD Dorota Malik, natomiast wyposażenie dostarczyła i zamontowała firma ALE MEBEL Marek Martyniak, mające swoje siedziby w Tychach.

Wartość zadania wyniosła ok. 176 tys zł.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...