Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach jest administratorem około 270 Wspólnot Mieszkaniowych. Chcąc udoskonalać i unowocześniać sposoby zarządzania budynkami obecnie poszukuje partnerów świadczących usługi w zakresie utrzymania technicznego obiektów (bieżąca konserwacja, całodobowe pogotowie techniczne, naprawy i roboty budowlane, utrzymanie całodobowego ruchu cieplnego w kotłowniach, roczne przeglądy techniczne obiektów).

W związku z powyższym zapraszamy do składania ofert na załączonym formularzu oferty cenowej. Oferty zawierające dane oferenta, Jego doświadczenie oraz cenę jednostkową jak i inne informacje uznane przez oferenta jako istotne należy złożyć do dnia 4 marca 2021 r. w siedzibie MZBM Tychy, ul. Filaretów 31, z dopiskiem „OFERTA – UTRZYMANIE TECHNICZNE BUDYNKÓW” lub e-mailem pod adres: sekretariat@mzbm.tychy.pl.

W załączniku przedstawiono szczegółowy zakres obowiązków.

Powierzchnie budynków administrowanych przez ROM II, ROM IV i ROM V przedstawiono w załączonych tabelach.

 

Zaleca się dokonanie wizji lokalnej zasobów. W tym celu można kontaktować się z następującymi Kierownikami:

ROM II – Joanna Zaborowska – tel. 32 227 29 24 wewn. 215

ROM IV – Robert Klefas – tel. 32 227 22 02 wewn. 15

ROM V – Blanka Szymon – tel. 32 227 75 34 wewn. 515

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...